Forum Klubu DX Sierra-Juliet Rybnik

Forum Klubu DX Sierra Juliet Rybnik zapraszamy do QSO na 26.325 USB

Ogłoszenie


#1 2011-11-01 16:29:20

Maniek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 1

Powitanie

Witam wszystkich Forumowiczów :D
Mieszkam w Gdańku. Na codzień zajmuję się reklamą i w tym mogę pomóc każdemu-jeżeli będzie taka potrzeba. Z elektroniką nie mam nic wspólnego więc w trudnych kwestiach liczę na kogoś z Klubu :mrgreen: Na bazie stoi sobie k-po dx5000 II generacji + siro gain master, mobilek to herbatnik I + sirio turbo 5000. To tak w skrócie o sobie.

73 all

Offline

#2 2011-11-04 20:38:04

 MaciekSJ 757

KlubowiczSJ

2332357
Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2010-07-31
Posty: 31
Numer klubowy: SJ 757
Miejscowość(QTH): Olecko

Re: Powitanie

Witam rowniez
Przy dobrych warunkach krzykne tam na klubowym ( USB 26.325 )
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez MaciekSJ 757 (2011-11-04 20:39:04)


Baza:President Jackson  Antena: Siro 2016 Mic.Sadelta Echo Master Plus Classic
QTH Olecko ( KO14FB)

Offline

#3 2011-11-08 22:09:46

 PrezeskaSJ688

Prezeska Klubu Sierra-Juliet

Skąd: Jankowice
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 122
WWW

Re: Powitanie

Witam kolegów i koleżanki choć koleżanek jest bardzo mało . Odnoszę się do wypowiedzi na show boxsie . Jak jest nas dużo na klubowej częstotliwości tak samo jest nas na forum .Koledzy odwiedzają różne częstotliwości a zwłaszcza jedną  choć mają prawo rozmawiać na różnych częstotliwościach tak samo zapomnieli że mogą przejść na częstotliwość klubową i tam też dyskusje prowadzić .Koledzy powpisywali się do klubu chyba po to żeby mieć znak klubowy.Teraz chwalą cudze częstotliwości a o swojej zapomnieli  Mam pytanie !!!! czy bez mojej osoby nie można prowadzić dyskusji - rozmowy na częstotliwości 26-325 czy mam być jako mama dzieci trzymających się rąbka spódnicy  bo bez tego ani rusz . Przepraszam że to piszę ale taki wniosek wysnułam z całego przebiegu użytkowania jako prezeska SJ . Życzę wam miłej pogaduchy i dalekich nie zakłóconych łączności potwierdzonych .Pozdrawiam 73.

Offline

#4 2011-11-09 17:07:47

 WaldekSJ759

International DX Group Sierra-Juliet

31482537
Skąd: Leszczyny -Czerwionka
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 99
Numer klubowy: SJ 759
Miejscowość(QTH): lokalizator JO/9O/HD
WWW

Re: Powitanie

Witam Kolegów
fajnie ze przybywa nas coraz wiecej a widac ze jest tez sporo maruderów  z  grona klubowiczów a chyba powinnismy razem chciec cos tu zrobic pisac o roznych tematach nawet o sobie jak rozpoczeło sie nasze hobby
To moze zaczne od siebie zaczołem od mobilka spodobało mi sie to a miałem tylko Herego  a moze nie tylko bo az ,mozna było pogadac z roznymi osobami
Po jakims czasie około 2 lat zachciało mi sie bazy to zakupiłem Jacksona I i antene AT920M-1 fajna sprawa smigało sie na sporu czestotliwosciach i to mnie bardzo bawiło
Znowu po jakims czasie jak to sie mowi w miare jedzenia apetyt rosnie kupiłem Transilwer Alinco i tu mnie pociagneło orany
niema co gadac trzeba samemu to poczuc
I to było to zaczołem sie uczyc i zrobiłem licencje
Postawiłem dwie anteny W3 DZZ i jedna na 2m70 cm
a plany mam oj  bo marzy mi sie antena konkretna ale jak juz bede miał 80% ceny to napisze jaka bo maszt juz pod nia mam
Powiem tak jest to fajna sprawa bo człowiek sie uczy całe zycxie i cos ma z tego i moze tez zarazic innych tym znam to z własnego doswiadczenia
Mam nadzieje ze fajny temat rozpoczołem moze reszta kolegów podejmnie ten tryb
Pozdrowienia VY73


Sprzęt do CB i KF oraz do tego potrzebne akcesoria

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora