Forum Klubu DX Sierra-Juliet Rybnik

Forum Klubu DX Sierra Juliet Rybnik zapraszamy do QSO na 26.325 USB

Ogłoszenie


#1 2008-04-24 23:57:23

 Admin

Administrator Forum      Sekretarz Klubu

5970376
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 414
Numer klubowy: 161 SJ 713
Miejscowość(QTH): JO90HB

Antena do SCANERA

Witam wszystkich i każdego z osobna co czyta to.
Koledzy ,koleżanki jestem w posiadaniu Skanera Unide UBC 69 XLT i chciałbym zakupić do niego antenkę ,aktualnie w komplecie jest krótka antena, oraz także przy pomocy "przejścia" podpinam stacjonarkę czyli swoja 5/8 ale podpinajac stacjonarkę nie słyszę ani nie mam możliwości słuchania radyjka CB, tak więc przymierzam się do zakupu do niego anteny, i znalazłem taki model : Scanmaster 1400 , moje pytanie brzmi :
Co Waszym zdaniem byście mi radzili i co o niej sądzicie.
Oraz pytanie poza tematem :
Czy te emaile to można pisać do nich co są podane na stronie  oczywiście do klubowiczów ?

A jeżeli zamieściłem w nieodpowiednim dziale ten temat to proszę administratora o wybaczenie i zarazem umieszczeniego tego w odpowiednim miejscu,dziale.

Także  czekam na Wasze opinie ,komentarze, propozycje oraz pozdrowienia dla Wszystkich.

73 !


Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane :)

Baza: President Jackson, Sirio GPE 27 5/8 Microphone PAN DM-432MT
Scanner: NASCAR Radio Shack Pro 84
Radiostacja: Navcom TK-890 V 2.0.

Offline

#2 2008-11-10 15:19:25

AdamSJ741

KlubowiczSJ

1896056
Call me!
Skąd: Bełk, JO90IC
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 11
Numer klubowy: 161 SJ 741
Miejscowość(QTH): Bełk

Re: Antena do SCANERA

Witaj Romku

Powiem tak antena skymaster jest idealna dla skanerow takze dla twojego jesli sluchasz lotnictwa krotkofalarstwa 2m i 70cm , satelity  amatorskie ISS oraz policja straz itp...
Jesli jednak chcialbys sluchac na nizszych frq amatorskich stacji czyli 80m to powiem ce ze na twoim miejscu wstrzymalbym sie z kupnem takiej anteny....
Mozesz poszukac takze na allegro antenki fullband lub skyband tez sa fajne dodatkowo antena fullband ma promiennik do nadawania na pasmie CB 27MHz byl nawet opisany test tych anten :)

Jesli chcesz pogadac o nasluchach to zapraszam na priv moje gg jest napisane w info zreszta juz gadalismy :)

Pozdrawiam serdeczne 73!

Ostatnio edytowany przez morfeusz (2008-11-10 15:22:28)


161SJ741 op. Adam  Qth. Bełk  Loc. JO90IC               
stacja bazowa ALINCO DX-70TH ant. DIPOL 80 I 40m
stacja mobil.YAESU FT-817 ant. Wilson Little Will

Offline

#3 2012-01-15 14:19:05

 WaldekSJ759

International DX Group Sierra-Juliet

31482537
Skąd: Leszczyny -Czerwionka
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 99
Numer klubowy: SJ 759
Miejscowość(QTH): lokalizator JO/9O/HD
WWW

Re: Antena do SCANERA

Roman713 napisał:

Witam wszystkich i każdego z osobna co czyta to.
Koledzy ,koleżanki jestem w posiadaniu Skanera Unide UBC 69 XLT i chciałbym zakupić do niego antenkę ,aktualnie w komplecie jest krótka antena, oraz także przy pomocy "przejścia" podpinam stacjonarkę czyli swoja 5/8 ale podpinajac stacjonarkę nie słyszę ani nie mam możliwości słuchania radyjka CB, tak więc przymierzam się do zakupu do niego anteny, i znalazłem taki model : Scanmaster 1400 , moje pytanie brzmi :
Co Waszym zdaniem byście mi radzili i co o niej sądzicie.
Oraz pytanie poza tematem :
Czy te emaile to można pisać do nich co są podane na stronie  oczywiście do klubowiczów ?

A jeżeli zamieściłem w nieodpowiednim dziale ten temat to proszę administratora o wybaczenie i zarazem umieszczeniego tego w odpowiednim miejscu,dziale.

Także  czekam na Wasze opinie ,komentarze, propozycje oraz pozdrowienia dla Wszystkich.
.-.-.-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--..-.-.--..-.-.-.--..-.-.--..-.-.-.-.--..--.-.-..--.-.-.-..-.--.-.-.-.-.-.-.-..-.-
73 !

http://cbradio.bazarek.pl/opis/2213718/ … erow-.html
a moze bys pomyslał o takiej antenie Romek  VY73

Ostatnio edytowany przez WaldekSJ759 (2012-01-15 14:21:11)


Sprzęt do CB i KF oraz do tego potrzebne akcesoria

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora