Forum Klubu DX Sierra-Juliet Rybnik

Forum Klubu DX Sierra Juliet Rybnik zapraszamy do QSO na 26.325 USB

Ogłoszenie


#1 2013-03-11 22:41:28

 Krystian_Zory

Użytkownik

304435
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 398

Moje hobby CB oraz sieci GSM

Witam na imię mi Krystian moje hobby to praca z radiem CB oraz sieci GSM. Moja przygoda z radiem CB rozpoczęła się na przełomie lat 2000-2001 niestety ze "starej" drużyny już nikogo niema jednak stara miłość do radia nie rdzewieje więc jestem aktywny po dzisiejszy dzień.

Offline

#2 2013-03-20 21:58:37

 Krystian_Zory

Użytkownik

304435
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 398

Re: Moje hobby CB oraz sieci GSM

Jeśli ktoś ma problem z zasięgiem w telefonie to powiem że niedługo rusza w "fioletowej" sieci kolejny roaming krajowy i na jednym numerze będzie możliwość korzystać z zasięgu 4 sieci Play własna sieć oraz Orange T-Mobile Plus bez Aero2. Ci którzy mają kartę sieci Plus mogą korzystać także sieci Aero2 ponieważ mają połączony zasięg i budują wspólną sieć

Offline

#3 2013-04-02 17:44:41

 Krystian_Zory

Użytkownik

304435
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 398

Re: Moje hobby CB oraz sieci GSM

Zainstalowałem się z dwiema fotkami w galerii na terenowym radiowym wieczornym czajniku - na dachu mój bat niczym ucho na eterowy świat :)

Offline

#4 2013-04-23 12:53:33

 Krystian_Zory

Użytkownik

304435
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 398

Re: Moje hobby CB oraz sieci GSM

Niebawem w naszym regionie powoli rozpocznie prace Networks firma odpowiedzialna za współdzielenie sieci Orange oraz T-Mobile. Objawem prac w niedalekiej przyszłości mogą wystąpić chwilowe zaburzenia w działaniu sieci łącznie z zanikami sygnału ponieważ modernizacja nadajnika prowadzona jest po jego wyłączeniu i nie będzie nic tu winny telefon. Mniej wrażliwa modernizacja trwa obecnie na sieci Plus który ujednolica standard transmisji danych w sieci 3G i połączył się z siecią Aero 2 klient końcowy teoretycznie nie odróżni jednej sieci od drugiej z której aktualnie korzysta ale np: są nagminne przypadki przy przechodzeniu miedzy sieciami że tak jak w Żorach notorycznie zrywa połączenia bądź są bardzo niskiej jakości. Piszę to aby ktoś nie myślał że mu padł telefon podobną awarię w skutkach doswiadczyłem u Leszka razem z nim gdzie telefony milkły a Leszek myslami był już przy nowym telefonie a jak się pozniej okazało byl zupełnie sprawny. Mam nadzieję że kolega Roman mnie tu tak nie zgani za ten post ale swoją drogą CB radio i telefonia komórkowa ma bardzo bardzo duzo wspólnego ze sobą. Pozdrawiam i życzę bezawaryjnych łączności także z "komórki"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora