Forum Klubu DX Sierra-Juliet Rybnik

Forum Klubu DX Sierra Juliet Rybnik zapraszamy do QSO na 26.325 USB

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Pogaduszki
  •  » 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

#31 2014-01-26 22:07:59

 161SJ375

KlubowiczSJ

Skąd: Knurow
Zarejestrowany: 2013-06-04
Posty: 70
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Najnowsze dane
Na chwilę obecną:
-pokój 2os z łazienką zarezerwowany (Patryk01)
-pokój 4os z łazienką zarezerwowany (Tomek,Waldek, Roman, Mirek Żabka)
-pokój 3os z łazienką zarezerwowany (Adam z rodziną)
-pokój 2os  zarezerwowany (Roman Rodzina)
-pokój 2os  zarezerwowany (Mariusz Rybnik).
-pokój 4os zarezerwowany { Kazia z rodzinka }

Offline

#32 2014-01-26 22:10:36

 WaldekSJ759

International DX Group Sierra-Juliet

31482537
Skąd: Leszczyny -Czerwionka
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 99
Numer klubowy: SJ 759
Miejscowość(QTH): lokalizator JO/9O/HD
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

No ciesze sie forum ruszyło i pisze sie co i jak Wiec kolerzanki i koledzy piszcie co i jak Dziekuje za pozdrowienia i pozdrawiam wszystkich


Sprzęt do CB i KF oraz do tego potrzebne akcesoria

Offline

#33 2014-01-26 22:25:49

 WaldekSJ759

International DX Group Sierra-Juliet

31482537
Skąd: Leszczyny -Czerwionka
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 99
Numer klubowy: SJ 759
Miejscowość(QTH): lokalizator JO/9O/HD
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

No to 2osobowe zajete a co dalej to zobaczymy i kto bedzie miał nocleg pod dachem


Sprzęt do CB i KF oraz do tego potrzebne akcesoria

Offline

#34 2014-01-26 23:28:40

 161SJ375

KlubowiczSJ

Skąd: Knurow
Zarejestrowany: 2013-06-04
Posty: 70
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Pozostały jeszcze wolne pokoje:
- 3 pokoje 6 osobowe
- 2 pokoje 4 osobowe
- 1 pokój 2 osobowy
wszystkie w/w pozostałe wolne pokoje są bez łazienek.
No i pozostaje opcja namiotowa.
Więc po raz kolejny zachęcamy do rezerwowania sobie miejsc noclegowych  :sleep:

Offline

#35 2014-01-27 13:38:33

 161SJ375

KlubowiczSJ

Skąd: Knurow
Zarejestrowany: 2013-06-04
Posty: 70
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Cóż moi drodzy właśnie przed chwilą otrzymałem telefon od kolegi Jarka SJ 038, że on sam osobiście zabukował sobie pokój w schronisku na własną rękę. Zrobił to rzekomo w ubiegłym tygodniu. Wczoraj na częstotliwości klubowej rozmawialiśmy na temat bukowania pokoi Jarek również uczestniczył w tej rozmowie i jakoś nie był uprzejmy, żeby nas o tym poinformować. Zresztą jak mógł biedny to uczynić jak tak naprawdę (bo sprawdzałem) dopiero dziś zabukował sobie ten pokój. Cóż sami oceńcie postępowanie naszego klubowicza.
Nie mam słów odnośnie zaistniałej sytuacji, 21 stycznia napisałem post na temat sposobu rezerwowania noclegów. Skoro jedziemy jako zorganizowana ekipa to obowiązują nas jakieś zasady. Więc albo się ich trzymajmy albo całe to przedsięwzięcie nie ma sensu. Od 21 stycznia czyli przez całe pięć dni w tym weekend nikt z wyjątkiem Romana nie zainteresował się tematem.
Już nawet nie wspomnę, że kolega Jarek nie wiem zupełnie czemu już puścił na inne fora informację (tym bardziej, że na spotkaniu organizacyjnym, w którym Jarek również uczestniczył ustaliliśmy, że taka informacja na fora pójdzie 2-3tyg przed imprezą jak już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik) dokładnie tej treści:

„...W tych dniach odbędzie się spotkanie/zlot radioamatorów i CBtów w miejscu jak w temacie. W schronisku na "Magurce Wilkowickiej" zapewnione są noclegi w pokojach 2-3-4-6scioosobowych. Grochówka zapewniona. Nr. telefonu dla zainteresowanych to 505 767 565- Tomek.
http://www.magurk...

info:
www.sierra-juliet...

Zapraszamy kolegów. Chętnych na noclegi prosimy o rezerwację miejsc u Tomka....”

Kolejny post brzmii:

„...Panowie róbcie już zgłoszenia z powodu rezerwacji miejsc w schronisku. Chyba że namiot wchodzi w rachubę . Zaproszeni są oczywiście wszyscy sami lub z żonami ,dziećmi, znajomymi....”

Zresztą  zajrzyjcie sami: http://dx.katowice.pl/forum/viewthread. … post_25416

Wygląda na to, że Jarek z naszego rocznicowego spotkania chce zrobić swoją imprezę.
Czy tak to ma wyglądać?

Nikt z organizatorów nie zapewniał, ani nie zapewnia Grochówki, ani nie odpowiada za oferty składane przez Jarka SJ038 żeby było jasne.

Ostatnio edytowany przez 161SJ375 (2014-01-27 15:07:46)

Offline

#36 2014-01-27 13:43:41

 161SJ375

KlubowiczSJ

Skąd: Knurow
Zarejestrowany: 2013-06-04
Posty: 70
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

IMPREZA, O KTÓRĄ TU CHODZI TO ŻEBY BYŁO JASNE:

STACJA OKOLICZNOŚCIOWA  Z OKAZJI 20 ROCZNICY POWSTANIA KLUBU SIERRA JULIET

A NIE ŻADEN ZLOT CZY PIKNIK

Offline

#37 2014-01-27 13:52:06

 161SJ375

KlubowiczSJ

Skąd: Knurow
Zarejestrowany: 2013-06-04
Posty: 70
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Najnowsza sytuacja z pokojami wygląda tak, że pozostały do dyspozycji tylko 3 pokoje sześcioosobowe.

Offline

#38 2014-01-27 17:32:35

 161SJ686

KlubowiczSJ

Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 2014-01-26
Posty: 11

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

BRAK MI SŁÓW A W DOMU MAM AWANTURĘ  ŻE POKÓJ BEZ ŁAZIENKI BO KOLEGA JAREK SJ 038 SIĘ WCISNĄŁ BARDZO NIE ŁADNE ZACHOWANIE

Offline

#39 2014-01-27 18:34:29

 JarekSJ038

KlubowiczSJ

Skąd: Rybnik-Jankowice
Zarejestrowany: 2013-11-22
Posty: 106
Numer klubowy: 161SJ038
Miejscowość(QTH): Rybnik-Jankowice

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Panie Tomku zastanów się co piszesz i uderz się w piersi. Zmuszony jestem parę słów napisać.

Wiesz doskonale że jadę kilka dni wcześniej niż ktokolwiek inny do Magurki.
Mówiłem to kilka razy.
Mówiłem o tym w kontakcie radiowym z kolegami i na "spotkaniu" w Babilonie.
W Babilonie 5ciu chłopa siedziało i słyszało.

Jadąc wcześniej to miałbym wziąć noclegi w 6ciosobowym pokoju tylko dla mnie i żony? Płacić za to? Szkoda że ktoś
kto o tym wiedział i nie pomyślał, tylko teraz halo robi.

Dziś to ja Panie Tomku "zaklepałem" to co 2 tygodnie wcześniej telefonicznie z "Magurką"
uzgadniałem - pokój.

Co do postów które zamieściłem na innych forach to powinieneś być zadowolony ale :

Mieliście w "Babilonie" problem- czy ludzie z klubu i goście przyjadą na te spotkanie.
Zasugerowałem że mogę dać info na forach.
Nic mi nie wiadomo o 2-3tygodniach przed imprezą aby dopiero puścić inforacje tam.
Może poszedłem wtedy  do bufetu p picie 
Co się stało takiego? z powodu infa na forach?
Telefony się odezwały i przerosło możliwości?
Parę kolegów z pasm się odezwało?

Pan Waldemar pisze cyt.Przemyslcie to powarznie bo jak widac szykuje sie fajna impreza  (spotkanie)
Pani Kazimiera pisze cyt.Witam wszystkich oglądających i czytających naszą ofertę, lub zaproszenie na spotkanie rocznicową klubu Sierra-Juliet.
Piszą "spotkanie" a Ty:A NIE ŻADEN ZLOT CZY PIKNIK" rób swoje i mąć dalej
Nie o to zresztą chodzi i nie będę się czepiał bo to byłaby dopiero błazenada.

Na forach temat pozamykam gdyż... ach szkoda gadać.


Co do grochówki to fajny pomysł, powiem szczerze że z Barbarą ustaliliśmy że do samego wyjazdu
byśmy czekali z nią, jakby nie było komu to byśmy ją załatwili. Dlatego napisałem że zapewniona.
Ktoś na DXKatowice ktoś napisał że szkoda przyjeżdżać z powodu kłótni. :) Może i ma rację.

Pani Kazia ma np. pretensje o pokój 2osobowy a przyjeżdża na 1 dobę.
Barbarze odechciało się jechać na "Magurkę"
Bez obrazy Jarek

Offline

#40 2014-01-27 19:08:48

 WaldekSJ759

International DX Group Sierra-Juliet

31482537
Skąd: Leszczyny -Czerwionka
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 99
Numer klubowy: SJ 759
Miejscowość(QTH): lokalizator JO/9O/HD
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Jarku a moze jak Ty poszłes po picie czy jedzenie to była inna rozmowa w Babilonie zesmy rozmawiali ze musimy sie zorjetowac co i jak przypomnij sobie kto i do kogo miał dzwonic w sprawie kuchni polowej a to nie było pewne i nigdzie nikomu nic nie obiecywalismy a na radiu słyszałem osobiscie ze moze pojedziesz  i w Babilonie tez  to samo mowiłes Zaden z nas fermentu nie robi i załatwiamy sprawy organizacyjne a jak bedzie juz wiadomo co i jak To tu bedzie napisane jak do tej pory czynimy GROCHÓWKA zebys cos wspomniałe ze załatwisz Ty grochówke to nie było by ambarasu teraz to piszesz jak zaczoł sie młyn robic po fakcie  to moze bys lepjej napisał chłopaki ja załatwiam grochówe na 40 osób i po sprawie a tam to mowiłes ze do organizowania nie przyłaczas sie BYŁO TAK przypomnij sobie
Wiedz ze nikogo nic nie przerasta
Bez urazy ale napisałem cała prawde jak było i jest sa inni co to słyszeli jak to było
Pisze raz jeszcze jestesmy w trakcie załatwiania spraw organizacyjnych  a sa sprawy ,które wymagaja wkładu finansowego a w totka nikt tu nie wygrał by dysponowac spora kasa .
To co trzeba to załatwiamy i koszty pokrywamy i nie jest to urzalanie sie tylko ,,informacja ,,
A Jest to stacja okolicznosciowa i zjazd członków SJ przedewszystkim i im nalerzy poswiecic najwiecej uwagi  a potem reszcie kolerzanek i kolegów 
PRAWDA 
Nikogo niechce obrazac tylko to pisze by było wiadomo co i jak
Są pytania to pytac a nie robmy tu zamieszania  PROSZĘ

Ostatnio edytowany przez WaldekSJ759 (2014-01-27 19:10:20)


Sprzęt do CB i KF oraz do tego potrzebne akcesoria

Offline

#41 2014-01-27 19:09:56

 PrezeskaSJ688

Prezeska Klubu Sierra-Juliet

Skąd: Jankowice
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 122
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Jarek po pierwsze ja nie zamawiałam pokoju 2 osobowego jak już i ciekawe skąd ty o tym wiesz bo ja na radiu nic takiego nie mówiłam , i nie myl mnie z kimś innym odnośnie pokoi . Naprawdę  czytać nie potraficie co sie pisze  i kto co pisze. Żadnej też grochówy nie będzie chyba ze każdy indywidualnie sobie ja ugotuje I ja nie jadę na jedną dobę jak już . A  ten odnośnik 1.2 litra to chyba po to żeby składkę koledze zrobić bo to najmniej jest tutaj ważne .  Twoje słowa to jest jeszcze za wcześnie żeby już coś załatwiać bo gdzie tam czerwiec . Mógłbyś się nagrać czasami i odsłuchać co mówisz lub odpowiadasz kolegom. Panie Jarosławie--.

Offline

#42 2014-01-27 19:28:24

 WaldekSJ759

International DX Group Sierra-Juliet

31482537
Skąd: Leszczyny -Czerwionka
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 99
Numer klubowy: SJ 759
Miejscowość(QTH): lokalizator JO/9O/HD
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Kolerzanki i koledzy jest gropa osob ktora to organizuje i napewno bedzie bardzo fajnie wiec postronnymi osobami sobie niema co zawracac głowy bo chca cos tu nie tak zrobic wiec ci co to organizuja to staraja sie naprawde tak by było ok  i tak jak tu juz pisałem pytac tu a napewno odpowiedzi beda
Jestesmy w trakcje ustalen i dopracowywania wszystkiego  i czytajcie ze zrozumieniem Posty organizatorów
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie bedzie OK


Sprzęt do CB i KF oraz do tego potrzebne akcesoria

Offline

#43 2014-01-27 19:37:05

 161SJ375

KlubowiczSJ

Skąd: Knurow
Zarejestrowany: 2013-06-04
Posty: 70
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

JarekSJ038 napisał:

Wiesz doskonale że jadę kilka dni wcześniej niż ktokolwiek inny do Magurki.
Mówiłem to kilka razy.
Mówiłem o tym w kontakcie radiowym z kolegami i na "spotkaniu" w Babilonie.
W Babilonie 5ciu chłopa siedziało i słyszało.

Przepraszam, komu mówiłeś?
Na jakiej częstotliwości? Wczoraj na klubowej zapytany o pokój kiedy je rozdzielaliśmy na częstotliwości jeszcze nie wiedziałeś czy w ogóle pojedziesz.
W Babilonie było nas pięciu i też mówiłeś nie wiesz czy pojedziesz.
Dziś przez telefon raczyłeś poinformować mnie, że jedziesz wcześniej i już sobie zarezerwowałeś pokój.
Gdybyś faktycznie w Babilonie powiedział, że jedziesz nie byłoby problemu bo jako pierwszy miałbyś zarezerwowany swój pokój 2 osobowy. A wczoraj jak przeczytałeś wypowiedź Waldka z godz. 22:25 : "...No to 2osobowe zajęte a co dalej to zobaczymy i kto będzie miał nocleg pod dachem..."
To rano szybciutko ok. 7 rano zarezerwowałeś pokój.


JarekSJ038 napisał:

Co do postów które zamieściłem na innych forach to powinieneś być zadowolony ale :

Mieliście w "Babilonie" problem- czy ludzie z klubu i goście przyjadą na te spotkanie.
Zasugerowałem że mogę dać info na forach.
Nic mi nie wiadomo o 2-3tygodniach przed imprezą aby dopiero puścić inforacje tam.
Może poszedłem wtedy  do bufetu po następne picie na stół?
Co się stało takiego? z powodu infa na forach?
Telefony się odezwały i przerosło możliwości?
Parę kolegów z pasm się odezwało?

Co do tej części wypowiedzi informacja na forach miała być i owszem ale miała ona zachęcić ludzi do łączności z naszą STACJĄ OKOLICZNOŚCIOWĄ w tych dniach.

JarekSJ038 napisał:

Pan Waldemar pisze cyt.Przemyslcie to powarznie bo jak widac szykuje sie fajna impreza  (spotkanie)
Pani Kazimiera pisze cyt.Witam wszystkich oglądających i czytających naszą ofertę, lub zaproszenie na spotkanie rocznicową klubu Sierra-Juliet.
Piszą "spotkanie" a Ty:A NIE ŻADEN ZLOT CZY PIKNIK" rób swoje i mąć dalej

Tak oni piszą spotkanie i ok ale Ty użyłeś sformułowania ZLOT a to zasadnicza różnica.

JarekSJ038 napisał:

Pani Kazia ma np. pretensje o pokój 2osobowy a przyjeżdża na 1 dobę.

Przepraszam a gdzie to niby Pani Kazia wyrażała swoje pretensje?

Offline

#44 2014-01-27 19:49:09

 PrezeskaSJ688

Prezeska Klubu Sierra-Juliet

Skąd: Jankowice
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 122
WWW

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Namiot bądż pole namiotowe kojarzy się komuś z pokojem -- niema co -- Jesteśmy w trakcie ustaleń i dopracowywania wszystkiego  i czytajcie ze zrozumieniem Posty organizatorów . A nie będzie zamieszania . Ja również pozdrawiam .73

Offline

#45 2014-01-27 19:52:16

 JarekSJ038

KlubowiczSJ

Skąd: Rybnik-Jankowice
Zarejestrowany: 2013-11-22
Posty: 106
Numer klubowy: 161SJ038
Miejscowość(QTH): Rybnik-Jankowice

Re: 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

161SJ686 napisał:

BRAK MI SŁÓW A W DOMU MAM AWANTURĘ  ŻE POKÓJ BEZ ŁAZIENKI BO KOLEGA JAREK SJ 038 SIĘ WCISNĄŁ BARDZO NIE ŁADNE ZACHOWANIE

Widzisz sama jak jest. A na freq. mówiłaś że w sobotę przyjedziesz dopiero z powodu pracy, wcześniej nie będziesz mogła. Koledzy też tak mówili jeszcze wczoraj jak trwał festiwal pokojowy.

Waldek ja nie chcę robić jakiegoś dochodzenia kto co mówił i kiedy. Napisałem to co wiem i tyle.
Z grochówką  Waldemar miało być tak. Jak "kotła" nie da się załatwić to z Barbarą przywieźlibyśmy  na kuchnię w "Magurce" cały materiał na grochówkę ze wkładką. Przygotowałyby go pracownice u mnie w pracy. Mielibyśmy to wsio za friko. Jedynie to za niewielką opłatą z kuchni na Magurce trzeba by skorzystać aby ugotowało się wszystko. Dziś o 10tej zadzwoniłem na Magurkę w te sprawie i w piątek z właścicielką miałem pociągnąć tę sprawę dalej. Tak że grochówka była na 100%. Tomkowi głupoty mówiłem że jak nie będzie kotła to nie będzie grochówki i tyle. Ale niespodzianka wtedy by była.

Ostatnio edytowany przez JarekSJ038 (2014-01-27 19:53:34)

Offline

  • Index
  •  » Pogaduszki
  •  » 20-ta rocznica powstania klubu DX Sierra Juliet-Wyprawa DX na Magurkę.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora