Admin - 2013-03-02 03:05:29

Poniżej zamieściłem listę delegatur UKE, które mają siedzibę w poszczególnych województwach:

Województwo dolnośląskie

Delegatura UKE we Wrocławiu
Dyrektor: Marcin Woźniak
Adres: 50-449 Wrocław
ul. Romualda Traugutta 1/7
Tel. 071 372 31 88
Fax 071 372 88 33
e-mail: m.wozniak@uke.gov.pl

Województwo kujawsko-pomorskie

Delegatura UKE w Bydgoszczy
Dyrektor: Mirosław Kawecki
Adres: 85-825 Bydgoszcz
ul. Wojska Polskiego 23
Tel. 052 370 72 60
Fax 052 370 72 61
e-mail: m.kawecki@uke.gov.pl

Województwo lubelskie

Delegatura UKE w Lublinie
Dyrektor: Władysław Zwierzchowski
Adres: 20-601 Lublin
ul. Zana 38 C
Tel. 081 743 40 47
Fax 081 743 40 47 wew. 24
e-mail: w.zwierzchowski@uke.gov.pl

Województwo lubuskie

Delegatura UKE w Zielonej Górze
Dyrektor: Michał Półtorak
Adres: 65-031 Zielona Góra
ul. Fryderyka Chopina 11/13
Tel. 068 320 25 44
Fax 068 327 04 03
e-mail: m.poltorak@uke.gov.pl

Województwo łódzkie

Delegatura UKE w Łodzi
Dyrektor: Andrzej Grenewicz
Adres: 90-418 Łódź
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
Tel. 042 633 94 54
Fax 042 636 80 39
e-mail: a.grenewicz@uke.gov.pl

Województwo małopolskie

Delegatura UKE w Krakowie
Dyrektor: Krzysztof Jakubowski
Adres: 30-015 Kraków
ul. Świętokrzyska 12
Tel. 012 634 00 84
Fax 012 632 66 97
e-mail: k.jakubowski@uke.gov.pl

Województwo mazowieckie

Delegatura UKE w Warszawie
Dyrektor: Zygmunt Słomiński
Adres: 00-444 Warszawa
ul. Górnośląska 6
Tel. 022 622 73 99
Fax 022 622 73 82
e-mail: z.slominski@uke.gov.pl

Województwo opolskie

Delegatura UKE w Opolu
Dyrektor: Gerard Halama
Adres: 45-563 Opole
ul. Łokietka 2
Tel. 077 453 69 81
Fax 077 453 99 68
e-mail: g.halama@uke.gov.pl

Województwo podkarpackie

Delegatura UKE w Rzeszowie
Dyrektor: Marcin Krawczyk
Adres: 35-068 Rzeszów
ul. Grunwaldzka 17
Tel. 017 852 17 99
Fax 017 852 33 88
e-mail: m.krawczyk@uke.gov.pl

Województwo podlaskie

Delegatura UKE w Białymstoku
Dyrektor: Czesław Śliwoniuk
Adres: 15-062 Białystok
ul. Warszawska 1a
Tel. 085 743 57 45
Fax 085 743 50 53
e-mail: c.sliwoniuk@uke.gov.pl

Województwo pomorskie

Delegatura UKE w Gdyni
Dyrektor: Henryk Suligowski
Adres: 81-650 Gdynia
ul. Kielecka 103
Tel. 058 621 65 67
Fax 058 621 65 67
e-mail: h.suligowski@uke.gov.pl

Województwo śląskie

Delegatura UKE w Siemianowicach Śląskich
Dyrektor: Tadeusz Górka
Adres: 41-106 Siemianowice Śląskie
ul. Walerego Wróblewskiego 75
Tel. 032 220 75 75
Fax 032 220 76 05
e-mail: t.gorka@uke.gov.pl

Województwo świętokrzyskie

Delegatura UKE w Kielcach
Dyrektor: Janusz Krechowicz
Adres: 25-729 Kielce
ul. Urzędnicza 13
Tel. 041 346 14 00
Fax 041 346 12 00
e-mail: j.krechowicz@uke.gov.pl

Województwo warmińsko-mazurskie

Delegatura UKE w Olsztynie
Dyrektor: Waldemar Krassowski
Adres: 10-413 Olsztyn
ul. Dworcowa 3
Tel. 089 533 35 22
Fax 089 534 24 56
e-mail: w.krassowski@uke.gov.pl

Województwo wielkopolskie

Delegatura UKE w Poznaniu
Dyrektor: Andrzej Pawlak
Adres: 60-955 Poznań
ul. Jana H. Dąbrowskiego 81/85
Tel. 061 847 95 10
Fax 061 848 34 69
e-mail: a.pawlak@uke.gov.pl

Województwo zachodniopomorskie

Delegatura UKE w Szczecinie
Dyrektor: Mirosława Kędra
Adres: 71-506 Szczecin
Al. Wyzwolenia 70
Tel. 091 422 62 02
Fax 091 422 68 65
e-mail: m.kedra@uke.gov.pl

projektowanie pieców przemysłowych http://www.dom-leszno.pl fast cash loan Goglee